Yaşam

16 Nisan Pazar Reyting Sonuçları: Teşkilat, Yargı ve EGO Büyük İlgi Gördü!

16 Nisan Pazar reyting sonuçları belli oldu! Önceki gün en çok hangi yapımın izlendiği merak konusu oldu. Tartışmalı dizinin yeni bölümleri izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Ekranlarda hareketin hız kazanmasıyla birlikte keyifli yapımlar yayınlandı. Türkiye’nin en çok izlenen kanalları Kanal D, Fox Tv, Tv8, Star Tv, Trt 1 ve Atv’de yayınlanan diziler, filmler, yarışmalar ve gündüz kuşağı programları büyük ilgi gördü. En çok izlenen yapımlar ise seyircilerin tercihlerine göre belirlendi. Reyting savaşlarının olduğu güne Teşkilat, Yargı ve EGO dizileri damga vurdu.

Peki sıralamada hangi üretici birinci oldu? İşte 16 Nisan Pazar reyting sonuçları…

16 Nisan Pazar günü yayınlanan Total, AB ve 20+ABC1 yapım setlerinin bir diğer farklı reyting sıralaması açıklandı.

Ekranlarda hareketliliğin olduğu günlerde diziler, filmler ve yarış programları seyircilerin ilgisini çekti. Önceki gün yayınlanan yapımların ortasında kıyasıya bir reyting çabası yaşandı.

Total listesinin zirvesinde yer alan fenomen dizi Kıyamet, Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı yapım, sosyal medyanın gündemine bir kez daha oturdu.

TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisi listede ikinci sırada yer aldı. Fox Ana Haber Hafta Sonu’nda Gülbin Tosun ile listenin üçüncü yapımı oldu.

TOPLAM İLK 10 PROGRAM

AB TOP 10 PROGRAMI

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu