Haber

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan Sosyal Medyada Yeni Yapılmış Afişlere Tepki

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sosyal medyada yer alan afişlerde, “Aile kurumunu güçlendirme yönündeki çabaları kamuoyu nezdinde bilinen Bakanlığımız, dolaşıma giren görsel ile yıpratılmak istenmektedir. sanki yeni yapılmış gibi.” terim kullanıldı.

Bakanlıktan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, bazı sosyal medya hesaplarından bilinçli ve kötü niyetli bir karalama kampanyasının gündeme getirilmeye çalışıldığı belirtilirken, söz konusu afişlerin bu süreçte hazırlandığı bildirildi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı döneminde ve kullanımdan kaldırıldı.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Yeni yapılmış gibi tedavüle çıkarılan görsel ile kamuoyunda aile kurumunu güçlendirme çabalarıyla tanınan Bakanlığımız eskitilmek istenmektedir. sorusu Bakanlığımızla ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır, bu konudaki duruşumuz hem bakanlık hem de hükümet olarak nettir, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bakanlığımız ilişkilendirilmeye çalışılmaktadır. aile kurumumuza zarar verebilecek her türlü akıma karşı önlemlerimizi alıyoruz.

habersenkaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu