Yaşam

Enkazdan kurtarıldı: Galatasaraylı Emir Cihan hayatını kaybetti

Maraş merkezli depremin etkilediği Adıyaman’da “futbol muhabbeti”nin ardından 62 saat sonra bina enkazından çıkarılan 12 yaşındaki Cihan Emir Parlak hayatını kaybetti.

İki bacağını da kaybeden Bright, bir süredir Ankara Etlik Kent Hastanesi’nde tedavi görüyordu.

Bright’ın ölüm haberi Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi Twitter hesabından şu sözlerle duyuruldu:

“Depremden sağ kurtulan ve Galatasaray sevgisiyle yüreklerimizi ısıtan Cihan Emir Parlak’ın vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik. Genç taraftarlarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Sizi her zaman sevginizle anacağız. Gülen yüz, Cihan…”

MUSLERA VE AKTÜRKOĞU İLE GÖRÜŞTÜ

Galatasaray taraftarı Bright, hastaneye kaldırıldıktan sonra Galatasaraylı futbolcular Kerem Aktürkoğlu ve Fernando Muslera ile telefonda görüştü. Aktürkoğlu, “Nasılsın, seni çok güçlü görüyorum, ellerine sağlık. Sen büyük bir savaşçısın. Hepimiz seni seviyoruz ve dua ediyoruz” deyince Parlak, “İyiyim abi, daha iyi olacağım” dedi. ve sizler sayesinde daha güçlü teşekkürler. Hepinize çok teşekkür ederim”.

Parlak daha sonra takımın kaptanı Fernando Muslera ile bir araya geldi. Cihan Emir’e Türkçe seslenen Muslera, “Merhaba abi. İyi gördüm seni. Maşallah güçlüsün. İlk maçı sabırsızlıkla bekliyorum. Seni çok seviyorum.” Cihan Emir, Muslera’ya “Seni çok seviyorum. Daha güçlü olacağım. Maça beraber geleceğiz” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu