Haber

Hepsiburada, İstanbul’daki depremden etkilenen çocukları ağırlıyor

Hepsiburada, “Bir Gülümseme Yeter” projesi kapsamında İstanbul’daki depremden etkilenen Kahramanmaraşlı çocukları iki gün boyunca ağırlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Hepsiburada, şubat ayında hayata geçirdiği “Ticari ve Teknolojinin Gücü Deprem Bölgesine” programı ile depreme maruz kalan ilk ve ortaokul çağındaki çocuklara destek olmak için hayata geçirdiği “Bir Gülüş Yeter” projesi kapsamında. Kaliteli malzemeye ulaşmakta güçlük çeken Kahramanmaraşlı depremden etkilenen 18 çocuk İstanbul’a gönderildi. da ev sahipliği yapıyor.

İki gün boyunca İstanbul’da kendilerine özel hazırlanan programa katılacak olan çocuklar, ilk gün Boğaz’da tekne turu ile başlayacak ve ardından bugün Sinan’ın oynayacağı Türkiye-Ukrayna basketbol milli maçını izleyecek. Erdem. SporSalon’a giden gerçek yola çıktı.

Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzalanan anlaşma ile Kadın ve Erkek Basketbol A Milli Takımı’nın ana sponsoru olan Hepsiburada’nın organizasyonuyla Kahramanmaraşlı çocuklar, FIBA’da tribünlerden millileri desteklemenin heyecanını yaşayacaklar ​​Olimpiyat Eleme Turnuvası küme maçı.

habersorgun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu