Haber

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Muhtarlar Toplantısında Hizmeti Vurguladı

Muhtarlar toplantısına katılan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Seçim süreci artık bitti. 28 Mayıs’tan sonra hep birlikte halkımıza hizmet zamanı” dedi.

Kartal’da her ayın ilk Cumartesi günü kentsel sorunların hızla tespit edilmesi ve çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen muhtarlar toplantısının 157.’si Lider Yüksel’in katılımıyla Kartal Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yüksel, bir seçim döneminin daha geride kaldığını ve Kartal halkının demokratik olgunlukla sandığa sahip çıktığını belirterek, şunları kaydetti:

“Bütün Kartal halkına ve sizlere sağduyularından dolayı teşekkür ediyorum. İlçemizde sandığa katılım çok yüksek oldu. Yüzde 90’a yakın bir katılım sağlandı. Bu komşularımızın demokrasiyi içselleştirdiğini gösteriyor. Seçim süreç artık geçti. 28 Mayıs’tan sonra artık halkımız bir arada. Sıra hizmet zamanı.”

Kartal’daki projelerin bitmek üzere olduğuna işaret eden Yüksel, şöyle devam etti:

“Projelerimizin sonuna yaklaşıyoruz. Yalı-Yunus-Topselvi Kültür Merkezi de bu projelerden biri. Açıldıktan sonra Kartal’ın kültür sanat hayatında yeni bir çekim merkezi olacak. Birebir Ceviz Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’ndaki Yaşam Merkezi burası da bizim için çok önemli.Komşularımızın ihtiyaçlarını hep birlikte karşılamaya devam edeceğiz.”

Toplantıda muhtarlar mahallelerindeki sorun ve talepleri Yüksel’e ve belediye yönetimine iletti. Muhtarların sorunlarını ve taleplerini not alan Lider Yüksel, en kısa sürede inceleme için harekete geçeceklerini bildirdi.

milas-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu