Haber

Mardin’de doğum yaptıktan sonra eşini öldüren kadının ifadesi ortaya çıktı

Mardin’de doğum yaptıktan sonra taburcu edilen eşini 17 bıçakla öldüren M.Ş.E. hakkında savcının ifadesi ortaya çıktı.

Savcılığa verdiği ifadede taburcu oldukları gün eve taksiyle geldiklerini belirten M.Ş.E., “Eşim doğum nedeniyle Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden taburcu oldu. Eşimi getirdik. görümcemle birlikte taksiyle evime gidiyordum. Moralim iyiydi, tam hatırlamıyorum. Görümcemi evden kovmuştum. Yaklaşık bir yaşındaydım.” Bir yıl önce, bana yöneltilen uyuşturucu ticareti ve uyuşturucu kullanma suçlarından dolayı kendimi temize çıkarmak amacıyla evimin giriş ve çıkışına kamera yerleştirmiştim. Kendilerine anlattığım olayın daha önce bu kameraların kaydettiği sahneleri telefonumla çekmiştim. Eşim ve annem bana inanmayınca telefonu açtım ve görüntüleri ikisine de gösterdim. Ama bana inanmadılar, görüntülerde sadece taş ve toprak olduğunu söylediler. Eşimle bu yüzden tartıştık. Bu nedenlerle üst kata çıktım. Daha önce tanımadığım kişilerden temin ettiğim metamfetamin, hap, şeker, 1 litre viski ve sigaranın tamamını içip odama sakladım. Bıçağı aldım. Nerede bulduğumu hatırlamıyorum. “Eşim VE’ye saldırdığımı, 3-4 kez vurduğumu ve yaralandığımı hatırlıyorum” dedi.

Evde bulunan annesinin müdahale ederek kendisini ittiğini ve yere düştüğünü belirten M.Ş.E. “Olayda 3-4 kez bıçakladığımı hatırlıyorum, nasıl 17 kez olur. Bıçağı bıraktığımda bıçak eşimin karnında asılıydı, içeride kalmıştı. Amcam gelip bana verdi.” Bir bıçak.” Tokat attı ve itti. V.’yi aceleyle kucaklayıp hastaneye götürdüler. Bıçağın mı çıkarıldığını, kimin çıkardığını, sonra ne olduğunu bilmiyorum. Ben saldırınca annem vurmayayım diye V.’nin üzerine atladı. Anneme bıçak sallamadım. Beni durdurmak istedi. “O sırada elinden yaralanmış olabilir. Beni bırakmıyordu, kendini V.’nin önüne atıyordu, beni itiyordu” dedi.

Doğum yapan eşini 17 bıçakla öldüren M.Ş.E. Gözaltına alındı, ifadesinin ardından ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. – MARDİN

haber-ihsaniye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu