Haber

MHK Başkanı Lale Orta’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Lideri Lale Orta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

MHK Lideri Lale Orta, TFF’nin internet sitesinden paylaştığı mesajda, “Büyük afet nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimizin sağlığına, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Devletimizin ve milletimizin bu büyük felaketin yaralarını sarmak için seferber ettiği büyük yardım seferberliğine Türk Futbol Ailesi olarak omuz omuza vererek katıldık. Kadın hakemlerimiz, kadın futbolcularımız, teknik direktörlerimiz ve kadın taraftarlarımız da tüm futbol ailemizin ‘OMUZ OYNAMALI’ dayanışma ve iş birliği kampanyasına büyük bir özveriyle destek verdiler ve vermeye devam ediyorlar.

Futbol ailemizin kadın hakemleri, futbolcuları, teknik direktörleri, taraftarları ve yöneticileri başta olmak üzere ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği her zor durumda en büyük fedakarlığı yapan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Türkiye’nin ilk kadın futbol antrenörü, FIFA lisanslı ilk kadın hakemi ve ilk kadın MHK Lideri olarak, Mart ayı vesilesiyle tüm kadınları, başta kadın ve kızlarımız olmak üzere tüm depremzedelerimiz için destek olmaya davet ediyorum. 8, Dünya Kadınlar Günü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu