Yaşam

Ömer 2. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Ömer Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin yeni dizisi Ömer dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi. OGM Pictures imzalı Shtisel uyarlama dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. Senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı Ömer dizisinin ikinci bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm, tek kesit, tam ekran…

Ömer dizisi son bölümde; Babası tarafından tokatlanan Ömer, sarsıldıktan sonra nasihatini düzeltmeye çalıştı. Gamze’ye olan hislerini bastıramaz.

Bu sırada Gamze, oğluyla birlikte yeni hayatına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Ama bunu yapabilmek için annesinin tüm şartlarını kabul etmesi gerekiyor. Ömer’e olan hisleri her şeyi zorlaştırır.

Reşat, öğrendiklerinin ardından Ömer’i bu bağlantıdan uzak tutmaya devam edecektir.

Onu uygun bir gelin adayıyla tanıştırmak için hazırlıklarına başlar.

Ömer ve Gamze ise yaşadıkları onca şeye ve karşılaştıkları sorunlara rağmen birbirlerinin gözlerine bakma cesaretini bulacaktır.

Ömer Dizisi Önceki Bölümde Neler Oldu?

Ömer Ademoğlu, babası Reşat’ın imamlık yaptığı camide müezzindir. Yakın zamanda annesini kaybeden Ömer, kalbinde bu kaybın acısıyla babası Reşat ve nine Nezahat ile yaşamaya devam eder. Üç kardeşin en küçüğüdür. Yarı yolda tanıdığı ablası Nisa’nın babası ve ağabeyi Tahir’in istemediği bir evlilik yapması ve aileden ayrılması Ömer’in ruhunu derinden yaralar.

Ömer, derinden bağlı olduğu ailesinde yaşanan kırgınlıklar, çelişkiler ve kayıplarla yıpranan ruhunu onarmanın yolunu, kendi ruhunu onarmaya başlayarak bulur… Çocukluğundan beri aşkı ve ailesinin tüm sertliğine rağmen fotoğraf tutkusu devam ediyor. Ancak tek aşkı fotoğrafçılık olmayacak, bir gün kendisinden yaşça büyük çocuklu dul Gamze’ye aşık olacak ve bu aşkı sürdürmekte büyük zorluklar yaşayacaklardır.

Ömer Part 2 Tek Modül İzleme Ekranı

ÖMER SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu