Ekonomi

Serdar Akçasu, Inveo Yatırım Holding’de Hukuk Bölüm Başkanı oldu

Doğru zamanda, doğru fiyatla yatırım yapan yeni nesil yatırımcı Inveo Yatırım Holding’de Hukuk Departmanı Başkanı olarak Serdar Acasu atandı.

 

Değer yaratmayı ana ideolojisi olarak benimseyen ve yatırımlarına birebir bakış açısı getiren Inveo Yatırım Holding, hedefleri doğrultusunda ekibini deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Şirket son olarak sermaye piyasası, pazarlama, satış ve finans hukuku alanlarında uzun yıllar pahalı işlere imza atan Serdar Akçasu’yu Hukuk Departmanı Lideri olarak ekibine ekledi.

 

Serdar Akçasu, 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve 2003 yılında Birsel Hukuk Bürosu’nda stajını tamamlamıştır. 2007 yılına kadar özel bir büroda avukat olarak çalışan Akçasu, birçok özelleştirme ve birleşme ve satın alma projesinde görev almıştır.

 

2007 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş. Şirkette çalışmaya başlayan Akçasu, tüm küme şirketlerinde şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, pazarlama, satış, finans hukuku, sermaye piyasası hukuku ve müşteri hizmetleri hukuk işlerinden sorumlu Hukuk Müdürü ve Hukuk Müdürü olarak görev yaptı. Serdar Akçasu, 14 Şubat 2024 tarihi itibarıyla Inveo Yatırım Holding Hukuk Departmanı Lideri olarak atandı.

 

Farklı dallara, çeşitli yatırım seviyelerinde ve kilometre taşlarında yatırım yapma esnekliğine sahip yeni nesil bir yatırımcı olan Inveo Yatırım Holding, hızlı büyüyen, ölçeklenebilir ve yenilikçi girişimlere, kuruculara ve işletmelere odaklanarak ileri görüşlü kuruluş ve kuruluşlara bilgi ve sermaye yatırımı yapmaktadır. . İnovasyonu daha fazla işbirliği ve sinerji, uyarlanabilir finansal stratejiler ve girişimcilik ile birleştiren bir iş yaklaşımıyla çalışır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kesap.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu