Haber

Tosyaspor’da yöneticiler ve futbolcular moral yemeğinde buluştu

Kastamonu 1. Amatör Beyaz Grup’ta 2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’i (BAL) hedefleyen Tosyaspor dönemin birinci haftasında karışılacağı Seydilerspor maçı öncesi yöneticiler ve futbolculara yemekte bir ortaya geldi.

Tosyaspor yönetici, yönetimci ve futbolcular yarın dönemin birinci maçında oynanacağı Seydilerspor maçı öncesi moral motivasyon yemeğinde buluştu. Kastamonu 1.Amatör Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Tosyaspor ligin ilk haftasında yarın sahasında oynayacağı Seydilerspor karşılaşması öncesinde Tosyaspor Kulüp Başkanı Sefa Abayın’ın’un ev sahipliğinde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldiler. İstanbullu Kebap yemek salonunda moral ve motivasyon toplantısına yönetici, idareci ve futbolcular katıldı.

Tosyaspor Başkanı Sefa Abayın; “Yarın oynanacak maç öncesi futbolcularımız, teknik heyetimiz, yönetimimizle akşam yemeğinde bir araya geldik. Motivasyonumuz yüksek, sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında kulüp olarak gayemiz Kastamonu 1. Amatör Ligi’nde şampiyon olmak değil bizim maksadımız geçtiğimiz yıl kıl hissesi kaçırmış olduğumuz BAL ligi ne çıkmak. Tüm planlarımızı ve transferlerimizi bu doğrultuda yaptık. İdare ve Teknik heyetimiz bu heyecanla bu akşam futbolcu kardeşlerimizle kenetlenerek yarın dönemin birinci maçına çıkacağız. İdare ve futbolcu kardeşlerimizin Tosya halkından ve sporseverlerden tek isteği maçlarımızda bizleri yalnız bırakmayın” dedi.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Tosya’ya bir profesyonel takım kazandırma hedefleri doğrultusunda iyi bir takım kurduklarına inandıklarını belirten Başkan Kavaklıgil, yönetime ve futbolculara hitaben, “Sizler alanda uğraş verirken, bizler de elimizden geldiği kadar maddi manevi yanınızda olacağız. Bu kulüpte misyon alan herkes bizim için birebir kıymette. Bir futbol kadrosu şampiyon oluyorsa bu muvaffakiyetin ardında doruktan tırnağa herkesin emeği var. Bu bir takım işi. Hepiniz âlâ oyuncularsınız. Aranızda bu ligde şampiyonluk yaşamış oyuncular var. Birlik olursak, sakatlık kaza bela olmazsa, bu takımın bizi gayeye taşıyacağına inanıyorum. Kastamonu’nun en fazla nüfusa sahip ilçesinin kulübü olarak BAL’da olmayı hak ediyoruz. Bu gruba güveniyoruz. Daima birlikte gayret edip dönem sonunda memnun sona ulaşacağımıza inanıyoruz” biçiminde konuştu.

Yemek Tosyaspor yöneticiler ve futbolcular toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. – KASTAMONU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu